Wij: HRD Professionals

HRD Professionals is een netwerkorganisatie en expert op het brede terrein van leren & ontwikkelen. Wij ontwikkelen en begeleiden weldoordachte, creatieve en resultaatgerichte leerinterventies die leiden tot cultuur- en gedragsverandering.

Als geen ander weten wij dat organisatieontwikkeling een complex samenspel is tussen strategie, structuur en cultuur. Wij begeven ons op elk van die drie facetten met een sterke focus op de mensfactor.
Onze kracht ligt in het realiseren van performance verbetering waarbij onze werkwijze zich kenmerkt door snelheid, afwisseling, energie, scherpte en alertheid. Onze trainers en adviseurs hebben minimaal 15 jaar ervaring op het gebied van organisatieverandering en zijn als geen ander in staat zich te verplaatsen in jouw situatie. Samen met jou construeren wij ontwikkelinterventies die er toe doen en verschil maken.
Als netwerkorganisatie zijn wij een innovatief en zakelijk platform voor excellente expertise.
Wij werken met een flexibele schil van ongeveer 20 toppers op hun vakgebied die zich onderscheiden in hun eigenheid en hun bewezen toegevoegde waarde. Stuk voor stuk professionals met als overeenkomst een focus op ontwikkeling van mens en organisatie gekoppeld aan een uitmuntende performance.
Onze mensen
Jan bartelse
“Leadership is showing the way by going first.”

Jan Bartelse

Management Development - Embedded change - Netwerkorganisaties
jan.bartelse@hrdprofessionals.nl/06 5182 1470
Andrew handana
“Wat je niet kunt accepteren, moet je veranderen.”

Andrew Handana

Organisatieontwikkeling - Cultuur- en Gedragsverandering - Leiderschap
andrew.handana@hrdprofessionals.nl/06 4123 6353
Mark goedings
“Knowing yourself is the beginning of all wisdom.”

Mark Goedings

Strategie - Lean - Noschooltoday leertrajecten
mark.goedings@hrdprofessionals.nl/06 1596 2280
Pia naber
“Chaos often breeds life, when order breeds habit.”

Pia Naber

Organisatieontwikkeling - Leiderschap - Performance & Presence
pia.naber@hrdprofessionals.nl/06 2454 1786
Linda thoen
“''Leren kent geen einddatum''”

Linda Thoen

Trainer - coach - adviseur
linda.thoen@hrdprofessionals.nl/
Joris naber
“Get your mind Set. Ready? Go!”

Joris Naber

Sportpsycholoog - trainer - coach
joris.naber@hrdprofessionals.nl/06 3986 2040
Erwin wiertz
“Echte verandering komt altijd van binnenuit”

Erwin Wiertz

Trainer/ Coach - Muzikaal Spreker - Adviseur
erwin.wiertz@hrdprofessionals.nl/06 3630 5892
“It's not the strongest species, nor the smartest species that survives... It's the ones that are most responsive to change.”Darwin
Onze partners
Tessa naber

Tessa Naber

Regisseur - trainer - dramadocent
Rogier van oosterhout

Rogier van Oosterhout

Presentator - trainer
Loek joosten

Loek Joosten

Trainer - coach - regissseur
MADE BY NONKA.NL